29 kwietnia zapraszamy Cię na dodatkowy warsztat w ramach programu SZKOLIMY NGO.

Łączymy potrzeby kilku grup szkoleniowych i z końcem kwietnia przyjrzymy się sposobom i zasadom budowania przychodu w organizacjach.
Niezależnie od tego czy Twoja organizacja prowadzi działania odpłatne czy bezpłatne, korzysta z 1,5% czy zdobywa środki grantowe na swoją działalność, stabilny przychód organizacji jest kluczowym elementem zapewnienia trwałości działań oraz rozbudowy potencjału technicznego i osobowego. Ostatnie lata to nieustanna walka NGO w zdobywaniu środków na działalność społeczną i rozwój instytucjonalny. Wspólnie z Tobą chcemy przyjrzeć się możliwością finansowania działań statutowych i zwiększania niezależności NGO.

Szkolenie jest bezpłatne i dedykowane osobom w programie SZKOLIMY NGO*. Dołącz do nas!

29 kwietnia
10:00-16:00


Fundacja Studio M6
ul. Mostowa 6
Toruń

W celu rejestracji wypełnij ankietę:

ZGŁOŚ SIĘ

zgłoś się osobiście:
Społeczna Agencja Pośrednictwa, ul. A. Mickiewicza 112, Toruń
Grudziądzkie Centrum Aktywizacji Społecznej „Spichlerz57”, ul. Spichrzowa 57

zgłoś się mailowo:

zgłoś się telefonicznie:
(+48) 786 020 704

* osoby, które chcą dołączyć spoza programu SZKOLIMY NGO muszą najpierw wypełnić dokumenty rekrutacyjne i podpisać umowę przystąpienia.

Warsztat organizowany jest w ramach programu SZKOLIMY NGO, sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.