Małgorzata Janas

Prezeska Zarządu od 2017 roku do grudnia 2021 r. Obecnie przewodnicząca Rady Fundatorów i Przewodniczący Rady Programowej.
Od 2012 prowadzi również Janasowie Nieruchomości Sp. z o. o., rodzinną firmę zarządzającą nieruchomościami w Toruniu. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami oraz Wycena Nieruchomości WSB w Toruniu.
Realizuje skomplikowane inwestycje remontowe, projekty rewitalizacji oraz prowadzi sprawy właścicieli nieruchomości i najemców.
Jest członkinią Regionalnego Stowarzyszenia Zawodów Nieruchomościowych w Toruniu.
Cztery lata brała udział w posiedzeniach społecznej rady ds. rozwoju społeczno-gospodarczego Zespołu Staromiejskiego przy Prezydencie Miasta Torunia.
Od czerwca 2016 do kwietnia 2018 brała udział w pracach Lokalnej Grupy Urbact w ramach realizacji projektu Gen-Y City. Małgorzata zainicjowała Społeczną Agencję Pośrednictwa w Toruniu, innowację społeczną rozwijaną w międzynarodowym programie Google.org Impact Challenge.

Artur Kaniecki

Ekspert z zakresu organizacji i zarządzania, Menadżer, HR Business Partner, główny doradca zawodowy i mentor w Społecznej Agencji Pośrednictwa. Jest absolwentem m.in. Stosunków Międzynarodowych UMK w Toruniu oraz studiów podyplomowych z PR w Biznesie na Uniwersytecie Szczecińskim.
Następnie swoją drogę naukową związał z Trójmiastem, gdzie w 2016 roku uzyskał Dyplom Coacha specjalizującego się w biznesie. W 2019 roku ukończył Studia III stopnia na Wydziale Organizacji i Zarządzania UG.
Na doświadczenie zawodowe Artura składa się kilkanaście lat pracy dla międzynarodowych organizacji, w których odpowiadał za obszar projektowania i realizacji strategii szkoleniowej oraz zarządzania wiedzą.

Mariusz Godlejewski

Mariusz w 2022 roku uzyskał dyplom VII edycji prestiżowego programu PROMENGO dla Menadżerów NGO prowadzonego przez Fundację Akademię Organizacji Pozarządowych, finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. W marcu 2023 r. ukończył z dyplomem „Wydział Innowacji” prowadzony przez Fundację Stocznia i Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w ramach Katalizatora Innowacji Społecznych. Uczestnik programu „NGO Community: Building Internationa Bridges” prowadzonego przez Centrum Stosunków Międzynarodowych. 
Przez trzy lata studiował na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego (2002–2005) oraz trzy lata (2013–2017) Business Management na The Open University UK. 
W latach 2005–2018 zarządzał biznesem w Dublinie (Irlandia), gdzie dwukrotnie (w 2013 i 2015) znalazł się w finale konkursu na Menadżera Roku, Shelflife Retail Management Awards za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w biznesie i budowanie wizerunku marki.
Mariusz z Fundacją Studio M6 związany jest od 2019 roku. Odpowiada za prowadzenie biura projektów, w którym kształtowana jest strategia projektowa organizacji. Członek Komitetu Rewitalizacji na terenie Gminy Miasta Toruń w latach 2022–2026.

Dominika Kalabińska

Psychoterapeutka. Uzyskała dyplom ukończenia specjalistycznego szkolenia w ramach czteroletniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz certyfikat I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Absolwentka Filozofii UMK w Toruniu. Odbyła trzymiesięczny staż kliniczny na II i III Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu. Dominika w realizowanych przez Fundację projektach społecznych udziela wsparcia w Gabinecie Terapii znajdującym się w Społecznej Agencji Pośrednictwa. Dominika zrealizowała wsparcie indywidualne i grupowe dla 41 osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu PFRON oraz 25 osób w projektach Pomoc Rodzinie i Pomoc Rodzinie 2.0

dr Piotr Czyż

Asystent w Pracowni Serigrafii na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Prawie od pierwszych działań na Mostowej 6 związany w tworzeniem oferty i projektów kierowanych do lokalnej społeczności.
To Piotr wprowadził regularne wystawy kuratorskie na Mostowej, i wspólnie z Andrzejem Poprostu zainicjował ArtShop – komis i galerię ze sztuką lokalnych artystów i artystek. Dziś Piotr sprawuje pieczę nad ArtShopem i mentoring nad identyfikacją wizualną marki. Piotr prowadzi również warsztaty atystyczne w technice sitodruku dla dzieci i dorosłych. W 2022 i 2023 r. przeprowadził projekty „kUlturA’ oraz „Jaki jest Twój herb?

Agnieszka Fejzer

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu – konserwatorka malarstwa zajmująca się głównie badaniami materii zabytkowej. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe „Nowoczesne techniki analityczne dla konserwacji obiektów zabytkowych” UJ w Krakowie, a w roku 2022 – Studia podyplomowe w zakresie redakcyjno-wydawniczym UMK w Toruniu (niezły rozrzut, elo). Z nami od lutego tego roku. W Fundacji odpowiedzialna za komunikację wizualną organizacji i jej marek społecznych oraz za redakcję i skład publikowanych materiałów. Dodatkowo dogląda pracy w naszej pracowni krawieckiej @manufakturam6Od ponad roku redaktorka kwartalnika NE_NI.

Kacper Śliwiński

Absolwent Psychologii Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Wraz z pozostałymi pracownikami projektuje kampanie społeczne, warsztaty oraz razem z Iryną dba o realizację bieżących projektów w Społecznej Agencji Pośrednictwa. Rozwija się w kierunku prowadzenia doradztwa zawodowego i szkoleń z zakresu psychologii społecznej.
Kacper jest również konsultantem HR w naszym przedsiębiorstwie społecznym.
Uwielbia antropologię, historię i fantastykę. Zarówno tę magii i miecza, jak i wizjonerskie, wyrzucone daleko w przyszłość opowiadania Lema.
Pisze amatorskie teksty i wiersze oraz gra na gitarze dla przyjemności własnej i (miejmy nadzieję) otoczenia. Ekstrawertyk i ciekawy świata marzyciel.

Iryna Munasova

Absolwentka Europejskiego Uniwersytetu Finansów, Systemów Informacyjnych, Zarządzania i Biznesu w Doniecku. Związana z fundacją od lutego 2021 roku. Iryny rolą jest koordynacja działań związanych z pośrednictwem pracy i budowaniem bazy najmu w naszej innowacji: Społeczna Agencja Pośrednictwa, rozwijanej w międzynarodowym programie Google.org Impact Challenge. Główna specjalistka w projektach: Pośrednictwo z gwarancją społeczną, Razem Warto, SAP – usługa użyteczna społecznie oraz SAP – po sąsiedzku. Iryna po pracy z pasją wczytuje się w twórczość Ericha Maria Remarque i maluje obrazy, gdy tylko trójka jej chłopaków na to pozwala.

Krystian Centek

Samodzielny referent i inspektor od spraw BHP.
Związany z Fundacją od 2019 roku. Absolwent Kulturoznawstwa UMK w Toruniu. W 2022 roku ukończył studia podyplomowe z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy WSB w Toruniu stając się fanatykiem tego tematu. Jeżeli któś poprosi Cię o noszeniu kasku w kawiarni PERS to będzie on 😉
Krystian w Fundacji odpowiedzialny za administrację i obsługę biura. Po pracy Krystian to miłośnik muzyki djentowej i gier komputerowych.

Svitlana Timchenko

Jestem Svitlana. Przyjechałam do Polski (Torunia) w 2022 roku, po eskalacji wojny w Ukrainie. Pochodzę z Charkowa. W Fundacji Studio M6 pracuję w pracowni krawieckiej Manufaktura M6, gdzie robię naprawy krawieckie, szyję na miarę oraz tworzę akcesoria upcyklingowe, jak torby, plecaki, artykuły dla zwierząt.
Lubię poznawać nowe miejsca i ludzi.

Szymon Ćwik

Szymon jest osobą z najdłuższym stażem pracy wśród obecnie pracujących. Był więc jedną z pierwszych osób, które gościły Was na Mostowej 6 i w kawiarni PERS. Dziś spotkacie Szymona głównie w Grudziądzu, gdzie razem z Hanią prowadzi punkt informacyjny dla organizacji pozarządowych w Grudziądzkim Centrum Aktywizacji Społecznej „Spichlerz57” i rozwija projekt Studio „Spichlerz57„.
Jak mówi sam o sobie: „pracownik na pełen etat, mądrala na pół i czaruś na ćwierć gwizdka”.
Nie ma zadania, którego by się nie podjął ale uwaga, bo potrafi przy okazji wprowadzić do pracy element zaskoczenia i żartu. Ma nadludzką pamięć więc przypomni Ci o tej kawie obiecanej trzy lata temu. Szymon po pracy rozwija swoje zainteresowanie popkulturą japońską i mangą oraz jest zapalonym gamerem.

Hanna Marszałek-Piecuch

Od maja 2023 roku jest częścią Grudziądzkiego Centrum Aktywacji Społecznej – Spichlerz 57, gdzie prowadzi media społecznościowe, odpowiada za kontakt z mediami, a przede wszystkim dba o komfort i atmosferę tego miejsca.
Psychoterapeutka, z wykształcenia i zamiłowania do odkrywania ludzi i drzemiącego w nich potencjału.
Od 2024 r. w zespole Fundacji Studio M6 jako specjalistka ds. Rozwoju Projektu „Studio Spichlerz 57”
Poza pracą w szczególności jest Mamą.
Odbywa częste podróże w czasie, tworząc Archiwum Społeczne – Piękny Most.
Jej ogromną pasją jest historia, zwłaszcza ta lokalna oraz genealogia.
Kiedy ponownie wraca do XXI wieku, znajdziecie ją w lesie bądź w górach.

Olga Saraniuk

Ukończyła Kijowski Uniwersytet Technologii i Projektowania (2009), Specjalność wyroby krawieckie. Od 2010 roku pracowała m.in. jako technolog i projektantka odzieży, a od 2015 roku Kierowniczka Działu Krojenia i Specjalistka Działu Produkcji w prywatnej firmie w Kijowie. Od lipca 2022 r. zatrudniona jako główna krawcowa w Manufaktura M6 przy Fundacji Studio M6. Projektuje i wykonuje akcesoria użytkowe z odzyskiwanych materiałów na zlecenia klientów i firm oraz zajmuje się poprawkami i przeróbkami krawieckimi. W wolnym czasie zajmuje się konstrukcją gorsetów i damskiej bielizny. Mama małej Anastazji.

Evgenii Shevtsov

Jestem Evgenii. W Polsce od 2021 roku. Przed Toruniem mieszkałem w Warszawie i w Łodzi, gdzie ukończyłem studia języka polskiego.
Urodziłem się na Białorusi, w Mińsku. Po wyborach w 2020 roku byłem politycznym aktywistą, za co trafiłem do więzienia i po zagrożeniu większym wyrokiem wyjechałem do Polski. Oprócz obsługi komunikacyjnej projektów i marek Fundacji pracuję również jako barman w kawiarni PERS. Lubię podróże, fotografię i poznawanie nowych ludzi.