W styczniu kontynuujemy nasz projekt „Społeczna Agencja Pośrednictwa – po sąsiedzku”. Dzięki nawiązaniu partnerstwa z Polską Akcją Humanitarną (PAH) SAP rozszerza skalę swojego działania na całe województwo kujawsko-pomorskie. Siedziba naszej innowacji stała się głównym miejscem realizacji programu Social Inclusion, który razem z PAH będziemy implementować w naszym Regionie. Bezpośrednim wsparciem finansowanym, mieszkaniowym, na rynku pracy i psychologicznym zostanie objętych 50 rodzin (około 200 osób) z województwa. Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie.Tym czasem, zapraszamy przedsiębiorcze osoby, które chcą rozwijać swoją działalność na ósmy już warsztat rozwojowy z naszym specjalistą.
Spotkanie odbędzie się 10 stycznia w siedzibie SAP, ul. A. Mickiewicza 112 od godz. 16:30 do 18:30 (również w formie on-line). Zapisy i rejestracja pod linkiem:

https://forms.gle/jy2jXGjT5ouqEPcs9

Natomiast 12 stycznia wspólnie z Stowarzyszeniem OSNOVA i Anastazją z MON AMI zapraszamy na warsztat sąsiedzko-integracyjny, podczas którego będziemy dekorować pierniki!

piątek 12 stycznia, godz. 16:30, siedziba Społecznej Agencji Pośrednictwa, ul. A. Mickiewicza 112.

zapisy

(+48) 512 205 082

Zapraszamy!

Projekt „Społeczna Agencja Pośrednictwa – po sąsiedzku” realizowany jest w ramach programu „Fundusz Tutaj”, uruchomionego przez Ashoka w Polsce.