Rok 2023 rozpoczynamy od dalszej współpracy z Habitat for Humanity Poland.
Dokładnie rok temu rozpoczęliśmy realizację projektu “Porozmawiajmy o najmie społecznym” w ramach którego nawiązaliśmy współpracę z HfH Poland i zaprosiliśmy Katarzynę Przybylską, Dyrektorkę ds. rzecznictwa do udziału w naszych debatach. 26 października 2022 r. na zaproszenie HfH wzięliśmy udział w 9. Forum Mieszkaniowym w Warszawie, gdzie Prezes Zarządu Fundacji przedstawił nasze doświadczenia z realizacji projektu “Porozmawiajmy o najmie społecznym” i wdrażaniu programu najmu społecznego w Toruniu.

Dziś rozpoczynamy doradztwo zawodowe dla ponad 100 osób podopiecznych Fundacji Habitat for Humanity Poland. Jest to efekt naszej zeszłorocznej pracy w Społecznej Agencji Pośrednictwa (SAP), innowacji społecznej rozwijanej w międzynarodowym programie Google.org Impact Challenge, finansowanym przez Google.org.

W 2022 r. w SAP ponad 350 osób z Ukrainy w ramach realizacji projektów “Pośrednictwo z gwarancją społeczną” i “Razem Warto / Разом воно того варте” uzyskało indywidualne wsparcie: pośrednictwo pracy i/lub doradztwo zawodowe. Ponadto, w ramach współpracy z Fundacją Wolności i Demokracji udzieliliśmy doradztwa zawodowego dla ponad 70 osób z Ukrainy w programie “Biznesowe ABC“, finansowanego przez Narodowy Bank Polski.
Poprzez samo pośrednictwo pracy oferowane w SAP w 2022 r. ponad 120 osób z Ukrainy znalazło pracę w Toruniu i okolicach.

W 2023 r. kontynuujemy również współpracę z Fundacją Emic w ramach kampanii “Już nie goście, a sąsiedzi“.
Chcesz pomóc? A może nawiązać współpracę?


Skontaktuj się z nami!


(+56) 611 10 20