Kontynuujemy nasz udział w projekcie kierowanym do osób z Ukrainy „Biznesowe ABC”.
Między 8. a 17. sierpnia gościliśmy w Toruniu 40 przedsiębiorczych osób z Ukrainy, które w skutek wojny w Ukrainie przyjechały do Polski. Osoby te chcą kontynuować swoją działalność gospodarczą z Ukrainy w Polce lub otworzyć tu własny biznes lub założyć organizację pozarządową

W sierpniu prowadziliśmy zajęcia grupowe na których przekazaliśmy uczestniczkom i uczestnikom projektu wiedzę z zakresu: działalności gospodarczej, prawa pracy, prawa podatkowego, działalności projektowej NGO oraz możliwości pozyskiwania funduszy na rozwój firm czy organizacji pozarządowych.

Od października natomiast, w ramach projektu nasze osoby eksperckie Artur Kaniecki i Mariusz Godlejewski prowadzą biznesowy monitoring 1:1 w sferach:

prawo pracy, zarządzanie biznesem i organizacją, działalność gospodarcza, podatki – Artur

oraz

marketing, media społecznościowe, komunikacja – Mariusz

Cieszymy się, że możemy kontynuować nasze wsparcie w projekcie i przekazywać know how i wiedzę niezbędną do prowadzenia działalności w Polsce.

Jeżeli interesuje Cię współpraca z Fundacją i/lub nasze usługi wejdź na https://www.studiom6.pl/o-fundacji/uslugi/ i sprawdź naszą ofertę.

Projekt „Biznesowe ABC” realizowany jest przez Fundację Wolność i Demokracja z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.