W nowy tydzień pracy weszliśmy w dość nietypowy sposób.
W poniedziałek gościliśmy zespół Fundacji Media O’Clock i 2Kstudio. Te pełne pasji dla swojego zawodu osoby miały jeden cel, by nakręcić profesjonalną reklamę organizacji pozarządowej, która zostanie zgłoszona na zbliżający się VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

Ten jedyny w Polsce festiwal poświęcony jest krótkim filmom promocyjnym i reklamowym wyprodukowanym przez 3 sektory z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju. VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się w dniach 24-29 września 2023 roku w Poznaniu. Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals – SDGs). Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe krótkie filmy (do 5 minut) reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, w tym samorządów mówiących o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach.

Nie mogliśmy odmówić!

A przy okazji mieliśmy świetną zabawę! Za kilka tygodni zobaczymy efekty wspólnej pracy. A dla Was mamy relację z planu zdjęciowego przygotowaną przez Julię Marszewską z Fundacji Media O’Clock.