We współpracy z Miastem Toruń, Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Toruniu zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu szkoleniowego „Szkolimy NGO”.

Program „Szkolimy NGO” został opracowany na bazie kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych osób eksperckich z naszej fundacji, w tym tych z tworzenia i zarządzania organizacją pozarządową i przedsiębiorstwem społecznym.
Proponowany przez nas zestaw kompetencji pomoże organizacjom wzmocnić wizerunek profesjonalnego partnera dla JST, instytucji publicznych i innych NGOs.


Program szkolenia obejmuje serię 15 całodniowych warsztatów, podzielonych na trzy niezależne moduły:

  • zarządzanie organizacją (5 warsztatów);
  • administracja i księgowość (4 warsztaty);
  • zarządzanie projektami i marketing (6 warsztatów).

Szkolenia odbywać będą się w formule hybrydowej, tzn. możliwy jest w nich udział stacjonarny (w Toruniu) lub zdalny. Spotkania rozpoczną się od modułu zarządzanie organizacją 16 stycznia 2023 r. i kontynuowane będę co drugi poniedziałek.

Program szkolenia, materiały informacyjne oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie www.studiom6.pl/projekty/szkolimy-ngo/

Udział w programie jest bezpłatny.

Dołącz do ponad 30 osób z 20 organizacji w Regionie, które skorzystały już ze szkoleń!

Wszelkich informacji można uzyskać również drogą:
telefoniczną pod numerem (+48) 786 020 704,
Mariusz Godlejewski, koordynator projektu

drogą mailową: 

lub w punkcie informacyjnym:

Społeczna Agencja Pośrednictwa
ul. A. Mickiewicza 112
87-100 Toruń
poniedziałek-piątek, 10:00-16:00

Zapraszamy na szkolenia.

Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.