Zapraszam przedstawicieli i przedstawicielki oraz osoby pracujące w przedsiębiorstwach społecznych do udziału w bezpłatnej wizycie studyjnej w Spółdzielni Socjalnej ZEROBAN w Gdańsku w dniu 06.06.2023 roku. To Przedsiębiorstwo społeczne, które działa w obszarze edukacji proekologicznej i upcyklingu promując postawy zero waste oraz prowadzi szeroko zakrojoną współpracę z sektorem biznesowym, zwłaszcza w obszarze CSR.

Udział w wizycie studyjnej umożliwi uczestnikom zapoznanie się z modelem biznesowym funkcjonowania spółdzielni oraz da możliwość na wykorzystania praktycznych rozwiązań we współpracy z partnerami biznesowymi. Dodatkowo zobaczymy Dobry Deal – sklep ekonomii społecznej wprowadzi w tajniki sieciowania lokalnej ekonomii społecznej.
Zwieńczeniem wizyty będzie wspólny obiad w restauracji AZIMA, prowadzoną przez fundację w trakcie ubiegania się o status przedsiębiorstwa społecznego.

Wizytę studyjną organizuje Fundacja Studio M6.

Poniżej program wizyty wraz z formularzem zgłoszeniowym. Prosimy o przesłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych do 23.05.2023 r. na adres
e-mail: 

Zachęcam do szybkiego przesyłania zgłoszeń ze względu na ograniczoną ilość miejsc.