Fundacja Studio M6 jest jedną z organizacji biorących udział w akceleratorze przedsiębiorstw społecznych prowadzonym przez Fundację NESsT i IKEA w ramach NESsT/IKEA Social Entrepreneurship Program.

23 i 24 kwietnia uczestniczyliśmy w dwudniowym spotkaniu 15 przedsiębiorstw społecznych z Polski i Rumunii znajdujących się w portfolio programu.

Podczas tych dni, w gronie strategicznych partnerów i partnerek doradzających przedsiębiorstwom planowaliśmy kolejne etapy programu i rozmawialismy o wyzwaniach i możliwościach sektora i przedsiębiorczości społecznej w Polsce i Rumunii.

Wydarzenie było również okazją do poznania wszystkich organizacji w programie i wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów na kooperację.

Fundacja Studio M6 dzięki udziałowi w NESsT/IKEA Social Entrepreneurship pozyskała środki na polepszenie warunków pracy i stworzenie nowych stanowisk. Wsparcie partnerów obejmuje również mentoring i dedykowane szkolenia dla zespołu zarządzającego, które przygotowują zespół do dalszego rozwoju.
Poniżej znajdziecie relacje z wydarzenia.
Zdjęcia autorstwa NESsT.

Więcej o programie na naszej stronie:
https://www.studiom6.pl/projekty/nesst-ikea-social-entrepreneurship/